II NOC W SZKOLE

      Kto powiedział, że w nocy trzeba spać??? Na pewno nie trzeba było tego robić w nocy z 13 na 14 listopada w Zespole szkół Publicznych w Karnicach. Wtedy właśnie odbywała się II Noc w Szkole zorganizowana przez prężnie działające Samorządy Uczniowskie  pod kierunkiem pań Joanny Dąbrowskiej i Magdaleny Ragan.

    Uczniowie wyposażeni w materace, śpiwory i ulubione podusie, zgromadzili się w piątkowy wieczór w szkole , by wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich.

    II Noc w szkole rozpoczęła się od udziału w I Karnickim Maratonie Czytania. Następnie można było skorzystać z siłowni, potańczyć przy muzyce puszczanej przez Pawła Antoniaka ( Ant-Dance) lub rozegrać zawody drużynowe w piłce ręcznej, koszykowej i nożnej.

   Po wysiłku fizycznym można było posilić się pysznymi ciastami upieczonymi przez rodziców naszych uczniów, pizzą i ugasić pragnienie różnymi napojami.

   Najwytrwalsi nie zmrużyli oka przez całą noc, w tym także opiekunowie panie Joanna Dąbrowska, Magdalena Ragan, Danuta Makar, Małgorzata Grabowska-Rojek i pan Michał Waliszka. Rano ,mimo zmęczenia, uczniowie dopytywali o kolejną taką noc.