Wyjazd do Pomerania Fun Park Kołobrzeg

                  Pomerania jest największym parkiem rozrywki na Pomorzu Zachodnim zapewnia zabawę na wysokim poziomie zarówno całym rodzinom jak i wycieczkom szkolnym. 
Pomerania Fun Park zajmuje powierzchnię ponad 30 hektarów i udostępnia swoim gościom zarówno atrakcje sezonowe, jak i całoroczne. Jest tu kilka różnorodnych stref, a każda oferuje inny rodzaj rozrywki. Bierze się tu pod uwagę zarówno potrzeby najmłodszych, jak i trochę starszych. 1. Strefia Karuzel – czeka roller coaster, duża karuzela krzesełkowa, autodrom, wielkie wahadło a także karuzela rodzinna. Dla najmłodszych przygotowano karuzelę podłogową.
2. Wioska Wikingów to miejsce przypominające skansen, w którym można poznać historię starożytnych wojowników. Organizowane są tu lekcje edukacyjne i warsztaty (m.in. garncarski, kaletniczy czy tkacki). Przygotowano także liczne gry i zabawy – strzelanie z łuku, rzut włócznią, przeciąganie liny czy tor przeszkód. 
3. Dmuchany Plac Zabaw pozwala bezpiecznie bawić się wszystkim. Są tu zjeżdżalnie, kolorowe domki i wymyślne przeszkody, ogromna gąsienica, którą można zobaczyć w środku pokonując tor przeszkód. 
4. Maluszkowo to strefa przeznaczona dla najmłodszych. Mogą bawić się na łagodnych karuzelach, w basenie z piłeczkami, na zjeżdżalniach czy jeździć ciuchcią i samochodzikami.
5. Drabinki i Ślizgawki to strefa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ścianki wspinaczkowe, tunele, zawieszone mosty i drabinki sprawiają, że można się tu wyszaleć. 
6. Wodny Świat to wielkie dmuchane baseny ze zjeżdżalniami, które w letnie dni przynoszą dużo ochłody i relaksu.
Dodatkowo w Fun Parku Pomerania działa całoroczna Hala Zabaw o powierzchni 3000 m2. Dzieci mogą tu bawić się na trampolinach, w małpim gaju, na 8-metrowych zjeżdżalniach, boiskach sportowych, basenach z kulkami, korzystać z automatów i wielu innych atrakcji.
Dnia 22 maja 2018 roku oddziały przedszkolne(„Biedronki” i „Pszczółki” ) oraz uczniowie z klas I – III wybrali się na całodniową wycieczkę do Dygowa. Atrakcji było tak dużo, że zabrakło czasu by „wszystkiego spróbować”. Proszę nam uwierzyć było suuuuuuuuuuuuuper!!!
I My tam byliśmy i z wielu atrakcji korzystaliśmy!