Święta tuż, tuż…

          W klasie 1 i 2 odbyły się warsztaty wielkanocne. Podczas spotkania, uczniowie rozmawiali o tradycjach i zwyczajach związanych z nadchodzącymi świętami. W trakcie zajęć dzieci wykonały wszelkiego rodzaju prace plastyczne inspirowane Wielkanocą. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo.

Tuż przed Wielkanocą, i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Biedroneczki wykonały świąteczne ,,zajączkowe” koszyczki. Dzieci samodzielnie pomalowały i udekorowały pisanki. Maluchy pracowały w miłej i przyjaznej atmosferze przy dźwiękach świątecznych piosenek, przez co magia Wielkanocy zagościła już w naszym przedszkolu. „Biedronki” złożyły dziś życzenia świąteczne Pani dyrektor Teresie Szydłowskiej.
,,Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody, w zielone każdy z wiosną gra. Zima już poszła spać do morza lecz w naszym sercu radość trwa…”