PEŁEN WRAŻEŃ DZIEŃ DZIECKA W KOSZALINIE

logo-f1W tym roku uczniowie starszych klas Szkoły Podstawowej w Karnicach wyjątkowo aktywnie uczcili swoje święto. Rankiem 31 maja dzieci i opiekunowie wyruszyli na wycieczkę do Koszalina. Główną atrakcją wyjazdu była ponad dwugodzinna zabawa w parku wodnym. Do naszej dyspozycji było kilka rodzajów basenów i zjeżdżalni oraz plac zabaw na zewnątrz obiektu. Każdy znalazł coś dla siebie. Śmiechu i zabawy było co niemiara. Czas spędzony w wodzie płynął bardzo szybko i dzieciaki z niechęcią wychodziły do szatni. Nie była to jedyna atrakcja wyjazdu.

Po posileniu się w znanych i uwielbianych przez wszystkich miejscach, czekały na wycieczkowiczów sale kinowe, a w nich do wyboru dwa seanse filmowe. Pierwszy z nich pt. „Angry Birds”, zabrał widzów na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe, kolorowe ptaki-nieloty, które muszą zmierzyć się z tajemniczymi, zielonymi świniami i ocalić swoje dzieci-jaja. Drugi film, to powrót Alicji do Krainy Czarów, która razem z przyjaciółmi musi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.
Wszyscy wracali zadowoleni i uśmiechnięci. Mimo wielu wyczerpujących atrakcji, autobus tętnił życiem. Dzieciaki z niecierpliwością dopytywały o kolejną taką wycieczkę. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy p. Joanna Dąbrowska i p. Michał Waliszka oraz p. Jolanta Westphal.

Joanna Dąbrowska