Konkursy plastyczne – rozstrzygnięte

       Młodzież i dzieci z karnickiej szkoły chętnie uczestniczą w konkursach plastycznych. Wręczenie wyróżnień za udział w konkursach miało miejsce w miniony piątek w szkole. Uczniów do udziału w konkursach przygotowywała Pani Gabriela Wojciechowicz.

Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach chętnie uczestniczą w konkursach plastycznych organizowanych przez szkołę i inne instytucje. Przed przerwą świąteczną wyróżnieni zostali uczniowie, którzy brali udział w trzech konkursach:

– konkursie „Recyklingowe kartki świąteczne”, organizowanym przez Celowy Związek Gmin R-XXI, w którym zostali nagrodzeni: Dawid Butiuc, Julia Kamińska, Hania Polemberska, Karolina Maślij, Filip Pasek i Szymon Rudź.

– konkursie na kartki bożonarodzeniowe organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, w którym brali udział: Igor Biegajło, Mikołaj Kocik, Julia Janek, Zuzanna Majkoś, Nadia Nowak, Zuzanna Kapica, Klara Franaszek, Karolina Maślij, Patrycja Pawlus, Marcel Szymczak, Igor Białek, Małgosia Skowyra, Justyna Hoppe, Filip Skilandat, Bartosz Maj, Jan Pasek, Lena Wodzisławska, Jakub Bąk, Adrianna Kucharska i Justyna Falińska.

– konkursie na „Ozdoby i stroiki bożonarodzeniowe”, w którym wyróżniono: Natana Źrółko, Karolinę Maślij, Klarę Franaszek, Lenę Krüger, Filipa Paska, Macieja Stawickiego, Zofię Strojek, Mateusza Kołodziejczyka, Katarzynę Swacha, Wiktorię Kłobucką, Oliwię Chrobak i Aleksandrę Urbanek.

Uczniów do konkursów przygotowywała Pani Gabriela Wojciechowicz.