INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

       4 września b.r. uczniowie ZSP w Karnicach rozpoczęli kolejny rok szkolny. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godz.: 800 uroczysta Msza Święta, odprawiona przez ks. proboszcza Ryszarda Wiencisa. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam, na hali o godz. 900 odbył się apel.

Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca SU – Gabriela Stogowska. Po komendzie „Baczność”, po której zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy, powitała wszystkich gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły – pani Teresa Szydłowska. Po apelu wszystkie klasy udały się na spotkania ze swoimi wychowawcami.
W tym dniu uroczyście pożegnaliśmy wakacje, a powitaliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Z tej okazji chcemy życzyć Nauczycielom, by był to rok pełen sukcesów i pozytywnych chwil, a codzienne zaangażowanie w pracę dało wszystkim duże zadowolenie, efekty edukacyjne i wiele satysfakcji, natomiast uczniom naszej szkoły życzymy wytrwałości w nauce, osiągania jak najlepszych wyników, satysfakcji z postępów.