BRAWO DZIEWCZĘTA!

             Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce w zawodach 1/4 Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt i zakwalifikowały się do Półfinału Mistrzostw Wojewódzkich. W minioną środę, 6 marca w Szczecinie odbyły się zawody ćwierćfinałowe Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej dziewcząt. Uczennice Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach po zwycięstwie na szczeblu powiatowym zmierzyły się z reprezentantkami Golczewa, Goleniowa i Szczecina.

Wyniki spotkań:

Karnice (powiat gryficki) – Golczewo (powiat kamieński 3:2

Karnice (powiat gryficki) – Goleniów (powiat goleniowski) 10:0

Miasto Szczecin – Karnice (powiat gryficki) 14:4

W zaciętych pojedynkach uczennice z Karnic dwukrotnie odniosły zwycięstwo i tylko raz uległy swoim  przeciwniczkom. „Mecz, w którym odnieśliśmy porażkę był na bardzo wysokim poziomie. Przegrana z zawodniczkami Zespołu Szkół Sportowych w Szczecinie nie smuci, gdyż mamy świadomość, że grają one w rozgrywkach ligowych”– mówi Bogdan Bąk – trener drużyny.

Ostatecznie dziewczęta z Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach zajęły II miejsce w ćwierćfinale  i tym samym  zakwalifikowały się do półfinału Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt . Drużynie oraz trenerowi serdecznie gratulujemy!

Na zdjęciu poniżej: Bogdan Bąk (trener), Marcelina Stefańska, Dominika Zaton, Martyna Wojciechowska, Klaudia Telejko, Oliwia Lisek, Zuzanna Brej, Oliwia Chrobak, Julia Zaton i Weronika Kupczyk.