Dziś Dzień Kobiet

           Dzień Kobiet obchodzimy 8 marca i to już od ponad 100 lat. Po raz pierwszy Dzień Kobiet obchodzono 28 lutego 1909 r. w Ameryce. Rok później i w kolejnych latach za oficjalną datę Dnia Kobiet uznano już 8 marca. To oficjalne święto w wielu krajach na świecie, z tej okazji mężczyźni wręczają kobietom drobne upominki lub po prostu składają życzenia. 
Dzień Kobiet w Polsce zyskał ogromną popularność w PRL-u, a klasycznym prezentem, na który wtedy mogły liczyć panie, były goździki i rajstopy. Wtedy Dzień Kobiet był prawdziwym świętem, jednak dziś, choć nie jest już tak hucznie obchodzony, nadal nie przemija niezauważony. Wciąż bliskie nam kobiety obdarowujemy kwiatami i prezentami oraz składamy im życzenia na Dzień Kobiet.

Z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz w pracy zawodowej wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole przekazał Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski.

My także życzymy wszystkim Paniom:
W dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz.