ZBIERAMY PLUSZAKA DLA STRAŻAKA

       Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego P. Jolantą Dąbrowską zainicjowali świetną akcję. Zbierają maskotki, które policja, strażacy i ratownicy medyczni przekażą dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych i innych zdarzeniach kryzysowych.

         Część maskotek uczniowie chcą  przekazać Policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Gryficach, Strażakom z Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Karnicach, Pogotowiu Ratunkowemu w Gryficach. Zabawki będą wręczane przez funkcjonariuszy dzieciom, które ucierpiały w wyniku wypadków drogowych, pożarów oraz innych zdarzeń kryzysowych. Pluszaki będą pochodziły ze zbiórki, jaką w tym szczytnym celu zainicjował Samorząd Uczniowski z opiekunem p. Jolantą Dąbrowską oraz z  dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem i uczniami Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach.

Zebrane dary zostaną podzielone na trzy części. Pierwszą z nich przekażemy Gryfickim policjantom z Komendy Miejskiej Policji, drugą przekażemy funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Karnicach oraz Pogotowiu Ratunkowemu w Gryficach. 

 Mamy nadzieję, że w ten sposób spowodujemy, że dzieci, które zostaną poszkodowane w wyniku zdarzeń losowych, choć na chwilę zapomną o sytuacji, z którą przyszło im się zmierzyć.