Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Nadszedł długo oczekiwany przez uczniów i nauczycieli moment, zakończyliśmy dziś kolejny rok szkolny. Na uroczystości gościliśmy: Wójta Gminy Karnice pana Lecha Puzdrowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy pana Stanisława Wolskiego wraz z zastępcami panami Dariuszem Mikulskim i Robertem Jankiem, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej panią Annę Majkoś, Prezydium Rady Rodziców panią Monikę Biegajło, panią Marię Hałuszczak i pana Piotra Strojka, księdza proboszcza Ryszarda Wiencisa oraz licznie przybyłych Rodziców naszych uczniów.
Pani dyrektor Monika Kocik zwróciła się z podziękowaniami za trud włożony w naukę do uczniów, rodziców i nauczycieli. Wysoka średnia szkoły i wielu wyróżnionych uczniów, to sukces nas wszystkich. Pani dyrektor wyraziła również uznanie dla tych, którzy w kończącym się roku szkolnym osiągnęli sukcesy w sporcie, w konkursach przedmiotowych, plastycznych, językowych czy wokalnych. W tym roku mieliśmy się czym pochwalić!
W kilku słowach zwróciła się pani dyrektor do Rady Rodziców działającej w naszej szkole. Na ręce prezydium wręczyła podziękowanie za wsparcie, pomoc i wspaniałe pomysły wspólnie realizowane. Na koniec życzyła wszystkim wesołych, pogodnych, pełnych przygód ale i bezpiecznych wakacji.