Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Życzenia Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia

nowego roku szkolnego 2016/2017

Szanowni Państwo Dyrektorzy
Nauczyciele i Wychowawcy
Szkół i placówek województwa zachodniopomorskiego
Drodzy Uczniowie,

z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/2017 pragnę życzyć Państwu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych, ogromnej zawodowej satysfakcji w  odkrywaniu w każdym uczniu jego indywidualnego potencjału, owocnej współpracy z rodzicami i  całym środowiskiem lokalnym oraz wielu sukcesów w dążeniu do współtworzenia dobrej, bezpiecznej i nowoczesnej edukacji w naszym regionie.
Drodzy Uczniowie,
nadszedł czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/2017. Mamy nadzieję, że odpoczęliście podczas wakacyjnych wyjazdów, a teraz w pełni sił i z zapasem pozytywnej energii wracacie do swoich obowiązków szkolnych. Z całego serca życzę, by nadchodzący rok pełen był niezapomnianych chwil, a także pozwolił Wam rozwijać pasje i zainteresowania w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.
Szanowni Rodzice,
z całego serca zachęcam Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu społeczności szkolnej, włączenia się w podejmowane działania i wspierania w nich nauczycieli. Jesteście Państwo najważniejszymi partnerami dyrektorów i wychowawców w tworzeniu szkolnej rzeczywistości i wypełnianiu przez szkołę jej wychowawczej, opiekuńczej i dydaktycznej funkcji.
Życzę Państwu owocnej współpracy oraz zadowolenia z efektów wychowawczych i  osiągnięć edukacyjnych Waszych dzieci.

 

Zachodniopomorski Kurator Oświaty
Magdalena Zarębska – Kulesza