ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA W KARNICACH

Chcąc podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci a także nowoczesne wychowanie przedszkolne, dnia 13 września 2013 roku Sejm uchwalił Ogólnopolskie Święto Przedszkolaka, które każdego roku przypada na dzień 20 września. W tym bardzo radosnym dniu dzieci mają szczególną okazję do czerpania radości z bycia przedszkolakiem. 
Wszyscy dorośli powinni wiedzieć, że każde dziecko jest największym skarbem, który trzeba odpowiednio pielęgnować i kształtować. W naszej placówce przedszkolnej przy Zespole Szkół Publicznych im. Wisławy Szymborskiej w Karnicach zarówno Dyrektor Teresa Szydłowska, nauczyciele jak i osoby oraz instytucje, które mają wpływ na wizerunek i jakość funkcjonowania naszego przedszkola doskonale zdają sobie sprawę, że mamy obowiązek jak najlepiej przygotować powierzone nam dzieci do życia we współczesnym świecie.
Jak co roku ogromną niespodziankę dla przedszkolaków przygotował Wójt Gminy Karnice Pan Lech Puzdrowski, który z samego rana zawitał do naszej placówki z upominkami. 
Pragniemy bardzo gorąco podziękować za dotychczasową współpracę i wsparcie a przede wszystkim za poświęcony dzieciom czas zarówno w przedszkolu jak i w Urzędzie Gminy.