Pierwszy Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online w Polsce

Zachecamy naszych ósmoklasistów do wzięcia udzialu w pierwszym w Polsce Probnym Egzaminie Ósmoklasisty Online. Jest to bezpłatne wydarzenie, które pozwoli każdemu z Was przekonać się, co już umie, a co powinien jeszcze powtórzyć przed właściwym egzaminem.
Wielu z Was wykorzystuje te ostatnie tygodnie na powtórkę materiału z polskiego, matematyki i angielskiego. Czy jesteście już odpowiednio przygotowani? A może przydałoby się jeszcze odświeżyć niektóre tematy? Na jaki wynik możecie obecnie liczyć? Odpowiedzi na te pytania może dostarczyć Wam innowacyjny, pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online. Jego organizacji podjęła się platforma edukacyjna ZDAY we współpracy z Polskim Instytutem Edukacji.
Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online organizowany jest w terminie 16-18.04.2024 r. Każdego dnia będzie udostępniany arkusz z innego przedmiot, tak jak na majowym egzaminie. – Na języku polskim będą pytania do tekstu źródłowego i wypracowanie do napisania, a na angielskim nagranie do odsłuchania. Wszystko formą i treścią zbliżone do prawdziwych egzaminów – dodają organizatorzy.
Aby wziąć udział w próbnym egzaminie, wystarczy zapisać się na stronie https://zday.pl/probny-egzamin-osmoklasisty-online/ Tam również opublikowane są wszystkie szczegóły. Arkusze będą dostępne przez cały dzień tak, aby umożliwić każdemu uczniowi wzięcie udziału w tym wydarzeniu.
Próbny egzamin online od ZDAY daje okazję do sprawdzenia wiedzy bez stresu, w domowych, komfortowych warunkach, a jednak możliwie zbliżonych do realiów prawdziwego egzaminu – chociażby pod kątem limitu czasu. Warto skorzystać z tej okazji, zwłaszcza że udział jest bezpłatny. Rozwiązanie Próbnego Egzaminu Ósmoklasisty Online na pewno przełoży się na lepszy rezultat w połowie maja.
Spróbujcie swoich sił 💪Powodzenia ✊️