ODKRYWAMY WIOSENNE TALENTY

         Z pewnością nie ma w Polsce szkoły, w której pominięto by obchody pierwszego dnia wiosny. Również w naszej szkole uczczono ten dzień w wyjątkowy sposób, między innymi dlatego, że był to Szkolny Dzień Talentów. Tegoroczna edycja przebiegała pod znakiem dobrej zabawy i życzliwości.
Na scenie kilkudziesięciu młodych artystów, począwszy od przedszkolaków, a kończąc na młodzieży z gimnazjum, prezentowało swoje niezwykłe umiejętności. Byli wśród nich tancerze, piosenkarze, gimnastycy i plastycy, słowem: ci, którzy w sztuce odnajdują swoją pasję. Pokaz talentów rozpoczęła grupa taneczna Crazy Friends. Publiczność była zachwycona występem dziewcząt.

Pokaz talentów rozpoczęła grupa taneczna Crazy Friends. Publiczność była zachwycona występem dziewcząt ?‍♀️??

Opublikowany przez Zespół Szkół Publicznych w Karnicach Czwartek, 21 marca 2019

„Dzień Talentów” zorganizowany w naszej szkole jest okazją do pochwalenia się swoimi osiągnięciami, talentami, uzdolnieniami i sukcesami na forum całej szkoły. Zgromadzona na hali sportowej publiczność podziwiała występy młodych utalentowanych artystów.

Opublikowany przez Zespół Szkół Publicznych w Karnicach Czwartek, 21 marca 2019

„Dzień Talentów” zorganizowany w naszej szkole jest okazją do pochwalenia się swoimi osiągnięciami, talentami, uzdolnieniami i sukcesami na forum całej szkoły. Zgromadzona na hali sportowej publiczność podziwiała występy młodych utalentowanych artystów. Wszystkie występy spotkały się z ogromnym aplauzem oglądających, szczególnie rodziców licznie przybyłych tego dnia do naszej szkoły , gdyż poziom artystyczny był na najwyższym poziomie. Serdeczne podziękowania należą się Radzie Rodziców, która przygotowała pyszne przekąski. Jak widać na zdjęciach, cieszyły się one dużym zainteresowaniem 

Tymczasem w szkolnej stołówce pod czujnym okiem Pana Michała Waliszki powstawały pizze,które swym aromatem zachęcały niejednego smakosza . Były pyszne i szybko zostały “spałaszowane” przez uczniów.

W tym dniu zorganizowano także warsztaty wiosenne – plastyczne,techniczne,polonistyczne oraz gry komputerowe. I tak zakończył się nasz „Dzień Talentów”. Tym radosnym akcentem powitaliśmy w tym roku wiosnę. Za oknami piękne słońce, które razem z naszym świętem ogrzały serca wszystkich i poprawiły humor zarówno uczniom jak i nauczycielom. Miło jest tak zaprezentować swoje mocne strony i pochwalić się tym, że nasza szkoła jest bogata w tyle niesamowitych osobowości i talentów.Dzień Talentów obchodziliśmy po raz drugi i mamy nadzieję, że wydarzenie to na stałe zapisze się w tradycji naszej szkoły!