Dzień Dziecka

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. ???Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są konkursy i zabawy oraz dostaje się kilogramy słodyczy. ???Podobnie było w naszej szkole, gdzie z tej okazji zorganizowano PIKNIK RODZINNY. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Teresa Szydłowska, która złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia. Podczas pikniku każda klasa pod okiem wychowawcy przedstawiła program artystyczny – tańce i piosenki. Jak zawsze ogromnym powodzeniem cieszyły się zajęcia zumby, które przeprowadziły panie Sandra Lewicka i Adriana Stogowska. Dzieci brały również udział w konkurencjach sportowych, a starsi uczniowie zmagali się z ćwiczeniami siłowymi.?⚾️? Z kolei na najmłodszych czekała niespodzianka: malowanie twarzy.
Przez całą imprezę czynna była kawiarenka, w której można było skosztować pysznych smakołyków przygotowanych przez rodziców.????
Na zakończenie imprezy wszystkim dzieciom wręczono słodkie upominki. ???
Organizacja pikniku odbyła się dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Wszystkim serdecznie dziękujemy! ❤❤❤
Mimo, że aura tego dnia nie była zbyt łaskawa, przygotowane atrakcje, zapewniły udaną zabawę. Mamy nadzieję, że piknik rodzinny już na stałe wpisze się w kalendarz uroczystości szkolnych.???