Zakończenie roku szkolnego

         Kolejny rok szkolny za nami. Dla uczniów klasy 3 gimnazjum i 8 klasy szkoły podstawowej zakończył się właśnie pewien etap w ich życiu. Każdy pójdzie w swoją stronę, zaczynając nowe życie w wybranej przez siebie szkole. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się od uroczystego ślubowania oraz przekazania sztandaru na ręce przedstawicieli klasy VII i władz Gminy Karnice . Absolwenci pożegnali się ciekawym programem artystycznym i zatańczyli tradycyjnie poloneza.

Absolwenci pożegnali się ciekawym programem artystycznym i zatańczyli tradycyjnie poloneza.

Opublikowany przez Zespół Szkół Publicznych w Karnicach Środa, 19 czerwca 2019

Absolwenci zatańczyli również walca…

Absolwenci zatańczyli również walca…

Opublikowany przez Zespół Szkół Publicznych w Karnicach Środa, 19 czerwca 2019

Po części artystycznej przygotowanej przez absolwentów nastąpiło wręczenie przez Panią Dyrektor świadectw,dyplomów oraz listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców. Wzruszona młodzież dziękowała za wielki trud swoim wychowawcom i nauczycielom. „Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku – jest wykształcenie”
Oby Wasze pozwoliło spełnić nawet te najskrytsze marzenia. Byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.
Teraz, gdy nasze drogi już się rozchodzą, życzymy Wam dużo energii i wytrwałości przy zdobywaniu wykształcenia, optymizmu w dążeniu do celu i spełnienia marzeń. Niech Wasza wiedza zdobyta w murach tej szkoły, zaowocuje we wszelkie sukcesy. Życzymy Wam powodzenia w dalszym kształceniu i żebyście wyrośli na wartościowych ludzi.